Warunki członkostwa Club Zizzi

Wprowadzenie

Członkostwo w Club Zizzi jest bezpłatne i nie jest związane z zakupem w naszym sklepie.

Jako członek Club Zizzi, naszego bezpłatnego klubu klienta, możesz cieszyć się kilkoma ekskluzywnymi korzyściami, takimi jak: oferty specjalne, wcześniejszy dostęp do wyprzedaży, możliwość składania zamówień wstępnych i udziału w konkursach, tańsze koszty wysyłki i zwrotu, osobiste konto Club Zizzi z historią zamówień i mnóstwem inspiracji dla ubrań, akcesoriów, stylów i innych produktów z naszej oferty, przesyłanych e-mailem i wiadomościami tekstowymi.

 
Warunki członkostwa

Aby zostać członkiem, należy zarejestrować się za pomocą pełnego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i utworzyć hasło. Dodatkowo możesz również zapisać swój adres, numer telefonu komórkowego, datę urodzenia i preferowany sklep. Używamy tych informacji, aby dostarczać Ci oferty i inspiracje, aby dać Ci przegląd historii zakupów i paragonów oraz stale ulepszać Club Zizzi, aby odpowiadał Tobie i Twoim potrzebom.

Rejestrując się jako członek, potwierdzasz, że masz co najmniej 18 lat i akceptujesz Warunki członkostwa obowiązujące w dowolnym czasie. Przetwarzamy niektóre Twoje dane osobowe, jako członka Club Zizzi. Więcej o przetwarzaniu przez nas danych osobowych możesz przeczytać w naszej Polityce prywatności. Zawsze możesz znaleźć zaktualizowaną jej wersję na naszej stronie internetowej www.zizzifashion.com.

Aby zostać członkiem Club Zizzi, musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie naszych newsletterów. Możesz również swobodnie wybrać otrzymywanie komunikacji przez SMS-y. Warto pamiętać, że Twoja zgoda na otrzymywanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną może zostać cofnięta w dowolnym momencie, poprzez anulowanie członkostwa w Club Zizzi.

Ponosisz odpowiedzialność za aktualizację swoich danych kontaktowych i zachowanie poufności danych logowania. Jeśli istnieje ryzyko, że Twoje hasło zostało naruszone, zalecamy jego zmianę tak szybko, jak to możliwe.

 

Anulowanie subskrypcji

Możesz zrezygnować z subskrypcji Club Zizzi w dowolnym momencie, nie ma okresu zobowiązania.

Możesz to zrobić, logując się na swoje konto na stronie internetowej i rezygnując z subskrypcji w sekcji „Moje informacje” lub klikając przycisk „Anuluj subskrypcję”, który znajdziesz na dole wszystkich biuletynów i wiadomości od Zizzi. Jeśli potrzebujesz pomocy w anulowaniu subskrypcji, skontaktuj się z obsługą klienta tutaj.

Przestaniemy wysyłać Ci treści po anulowaniu subskrypcji, jednak zachowamy dokumentację dotyczącą Twojej zgody na otrzymywanie e-marketingu przez okres do dwóch lat od jej wycofania. Więcej o naszych okresach przechowywania danych możesz przeczytać w Polityce prywatności. .

Oczywiście zawsze możesz ponownie zarejestrować się w Club Zizzi.

 

Zastrzeżenie

Korzyści dla członków są dostępne tylko wtedy, gdy jesteś członkiem i subskrybujesz nasze newslettery.

Aby otrzymać specjalny kupon urodzinowy, konieczne jest podanie daty urodzenia w danych konta Club Zizzi. Pamiętaj, że korzyści z członkostwa związane z urodzinami wymagają bycia członkiem przez co najmniej 10 dni.

Twoje członkostwo jest osobiste i niezbywalne, a my mamy limit jednego członkostwa na osobę. Ponadto nie można zmienić adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem.

Kodów kuponów nie można zamienić na gotówkę.

Po anulowaniu subskrypcji Club Zizzi będziemy przechowywać informacje o Twoim koncie użytkownika przez 6 miesięcy, aby upewnić się, że nie otrzymasz zniżki powitalnej dwa razy w ciągu 6 miesięcy, po czym Twoje informacje zostaną usunięte.

Jeśli nasz newsletter nie zostanie otwarty w Twojej skrzynce odbiorczej przez 6 miesięcy, Twoja subskrypcja zostanie automatycznie anulowana, ponieważ uznamy to konto za nieaktywne.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany Regulaminu członkostwa w Club Zizzi i naszej Polityki prywatności. Możemy wprowadzić takie zmiany bez powiadomienia, ale jeśli zmiany są istotne lub mniej korzystne dla Ciebie, powiadomimy Cię o nich z wyprzedzeniem, e-mailem lub SMS-em.

 

Obowiązujące prawo

Club Zizzi jest własnością i jest zarządzany przez Zizzi Denmark ApS, CV. Nr 14 01 75 77, Kløvermarken 29, 7190 Billund, Dania.

Niniejsze Warunki członkostwa podlegają zasadniczo duńskiemu prawu. Wszelkie kontrowersje, spory lub roszczenia powstałe w związku z niniejszym dokumentem będą rozstrzygane przez duński sąd, chyba że obowiązkowe przepisy lub prawa dotyczące ochrony konsumenta w kraju zamieszkania, dla którego oferujemy nasze usługi, wymagają rozstrzygnięcia sprawy przez inną miejscowość sądu.

Niniejsze Warunki członkostwa należy czytać łącznie z naszymi Warunkami handlu. .

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Warunków członkostwa, potrzebujesz pomocy związanej z członkostwem w Club Zizzi lub czymkolwiek innym, nasz dział obsługi klienta jest zawsze gotowy do pomocy tutaj lub za pośrednictwem tego adresu e-mail: pomoc@zizzi.pl.

Wersja [3], zaktualizowana w dniu 11.03.2024 r.