Everyday Women

- z Tobą, dla Ciebie

Prawdziwe, zwykłe kobiety – reprezentantki Zizzi. Everyday Women to nasza wizja świata mody, który jest trochę bliższy prawdziwym kobietom.


Everyday Women to nasz wkład w świat, który jest trochę bardziej autentyczny, nieco bliższy rzeczywistości i prawdziwszy. Dołączamy do Ciebie po drugiej stronie ekranu i lady sklepowej, wykonując wspólnie mały krok naprzód.

W Everyday Women staramy się prezentować zwykłe kobiety i tworzyć świat mody, który odzwierciedla rzeczywistość. Dlatego Everyday Women to my wszystkie – niezależnie od wzrostu, koloru skóry, gustu muzycznego, rozmiaru buta, zawodu. Bez względu na personalny styl, pochodzenie kulturowe i osobiste wartości.

Bycie częścią Everyday Women sprawiło, że czuję się bardziej pewna siebie, odważniejsza i piękniejsza. Podróżowałam, robiłam zdjęcia dla Zizzi i poznałam wiele różnorodnych kobiet. Odkryłam markę i pracę pełną pasji, empatii, odwagi oraz odrobiny szaleństwa.
Andrea Bunod, FR

Dlatego w niektórych kampaniach zastępujemy modelki kobietami Everyday Women, a także prowadzimy na naszej stronie internetowej ciągły dialog na temat wszelkich aspektów odzieży, takich jak rozmiary i kroje. Te ważne i pouczające rozmowy rozpoczynamy od zaproszenia Ciebie. Z jednej strony, aby dzielić się naszą własną wizją świata, ale przede wszystkim, aby sprawić, że będziesz w nim siłą sprawczą. Aby opracować jeszcze lepsze produkty zgodne z Twoimi preferencjami i sylwetką, dla kobiet w całej naszej niesamowitej różnorodności. I aby pokazać prawdziwe kobiety w naszych kampaniach, zapoczątkować dialog i trzymać damską komitywę.


Teraz i w przyszłości. Everyday Women opiera się na współpracy z Wami wszystkimi. To nasz pierwszy krok w kierunku stworzenia przestrzeni, gdzie da się słyszeć głos naszej społeczności i szanować panujące między nami różnice..