Pierwsza kolekcja influencerska Zizzi

Cecilie Schmeichel jest duńską influencerką i twórczynią treści, która swoim kolorowym światem i życiem codziennym dzieli się każdego dnia na Instagramie. Uwielbia odświętne i kolorowe stroje, dlatego właśnie razem z nią stworzyliśmy kolekcję influencerską, kryjącą w sobie ogromne pokłady energii i kobiecości.


„Ta kolekcja odzwierciedla sposób, w jaki chcę żyć. Jest zarówno nowoczesna, jak i wygodna. Ubrania nie powinny być przeszkodą w codziennym życiu – to, co wygodne, może być bowiem również kolorowe i odświętne. Także w zupełnie zwyczajny wtorek.”

– Cecilie Schmeichel


W ciągu minionych kilku lat Cecilie odkryła kolorowy świat ubrań. Jako dziecko często przeprowadzała się i uczęszczała do szkół, w których standardem były mundurki. Dlatego też, dopóki nie została nastolatką, nie musiała interesować się ubraniami. A kiedy już to zrobiła, początkowo sięgała głównie po te proste i czarne.


„Mój styl jest barwny, ale nie zawsze tak było. Gdy miałam 20-kilka lat, nastąpiła w nim zmiana i od tego czasu zaczęłam bardziej bawić się kolorami, nadrukami i kobiecą ekspresją. Dzięki tej kolekcji pragnę zaprosić Cię do mojego kolorowego świata."

– Cecilie Schmeichel

Kolorystyka, kobiecość i radosna zabawa

Pełna kolekcja z mnóstwem kolorów, a także odświętnych i kobiecych detali – a wszystko to uzupełnione podstawami pasującymi do większości rzeczy i ludzi. To właśnie znajdziesz w kolekcji Cecilie Schmeichel opracowanej wspólnie z Zizzi.

Spełnione marzenie

Cecilie myślała o swojej kolekcji na długo przed tym, zanim stała się ona rzeczywistością. Dlatego ważne było dla niej, aby podejść do całego procesu twórczego z radością – tak samo, jak gdy bawi się nadrukami, kolorami i ekspresją ubrań w swoim codziennym życiu.


„Ta kolekcja to spełnienie marzeń z dzieciństwa. Dzięki niej chcę dotrzeć do wszystkich tych, które jedną stopą stoją w różu, a drugą w czerni. Marzę, aby natchnąć większą liczbę kobiet do wybrania kolorowej sukienki i odważnej zabawy z ubraniami.”

– Cecilie Schmeichel


Cecilie zachęca nas wszystkich do: zabawy z osobistą ekspresją i noszenia dokładnie takich ubrań, które dają pewność siebie wystarczającą do całkowitego zdominowania najbliższego otoczenia. Jednocześnie Cecilie zdaje sobie sprawę z tego, że jako osoba publiczna ma obowiązek właściwego korzystania ze swoich kanałów komunikacji. Dla niej oznacza to bycie uczciwą, autentyczną i wspieranie obserwujących ją kobiet w obronie samych siebie. Niezależnie od tego, czy chodzi o odświętne sukienki czy garnitur w panterkę, o szpilki czy tenisówki.


„Mój głos, jako influencerki i twórczyni treści cyfrowych, jest ważny i mogę go wykorzystać. Mam obowiązek bycia tu i teraz osobą autentyczną, a nie ugrzecznioną. Pokazuję więc również mniej eleganckie aspekty życia.”

– Cecilie Schmeichel

Na co dzień czy na imprezę? Jeden strój do wszystkiego


W kolekcji znajdują się świąteczne sukienki, marszczenia i błyszczące guziki, elegancka, haftowana koszula i fajny różowy garnitur w panterkę. A do stonowania odważnych wyborów przy bardziej osobistych i odświętnych strojach, znajdziesz tam również jeansy i kilka prostych bluzek.

Dzięki tej kolekcji chcemy zaprosić Cię do kolorowego i kobiecego świata Cecilie. Zakup sobie coś z tej kolekcji i już teraz wyraź swój styl dzięki pięknym nadrukom oraz okaż pełnię kobiecej energii.