1 para jeansów – 3 kształty ciała

1 para jeansów – 3 kształty ciała

Idealne jeansy — nie tak łatwo je znaleźć, prawda? Oto nasze najlepsze jeansy plus size o dopasowanym kroju dla 3 różnych kształtów ciała.


Nazywamy je nowymi krojami B, C i D. Nowe jeansy o dopasowanym kroju są dostępne w kolorze czarnym i niebieskim w rozmiarach 42-60. Czytaj dalej i znajdź poniżej swoje idealne jeansy o dopasowanym kroju.

Przeczytaj o kształcie kroju B


Krój B charakteryzuje się niewielką różnicą w obwodzie talii i bioder. Możesz mieć wąskie nogi.


Dzisiaj może się okazać, że jeansy dopasowane w pasie są zbyt obszerne na biodrach i nogach. Jeśli pasują do Twoich bioder i nóg, może się okazać, że są zbyt ciasne w pasie. Więcej zdjęć możesz zobaczyć tutaj.

Przeczytaj o kroju C


Krój C charakteryzuje się umiarkowaną różnicą między obwodem talii i bioder.


Dzisiaj może być trudno znaleźć jeansy, które pasują zarówno do bioder, jak i nóg. Jeśli pasują do bioder, są zbyt ciasne w pasie, a jeśli pasują w pasie, są zbyt ciasne w biodrach i nogawkach. Więcej zdjęć możesz zobaczyć tutaj.

Przeczytaj o kroju D


Krój D charakteryzuje się dużą różnicą między obwodem talii i bioder.


Dzisiaj może się okazać, że jeansy dopasowane w pasie są zbyt ciasne na biodrach i pośladkach. Jeansy, które pasują do bioder, mogą mieć lukę w pasie. Więcej zdjęć możesz zobaczyć tutaj.

Często zadawane pytania

Aby znaleźć idealny dla siebie rozmiar, zalecamy wprowadzenie wymiarów w naszym kalkulatorze rozmiaru. Następnie podamy Ci nasze oszacowanie Twojego idealnego rozmiaru. Alternatywnie możesz wybrać, czy potrzebujesz B, C lub D z powyższego przewodnika.

Spodnie dostępne są w czterech różnych długościach nogawek – więc znajdziesz parę zarówno z długimi, jak i krótszymi nogawkami. Abrielle są dostępne w długościach 28, 30, 32 i 34.

Krótko mówiąc, te 3 pary jeansów są wykonane we wszystkich naszych zwykłych rozmiarach – każdy rozmiar jest przeznaczony dla 3 różnych kształtów ciała. Możesz zobaczyć znacznie więcej w powyższej tabeli.

  • B: Niewielka różnica między obwodem talii i bioder
  • C: Umiarkowana różnica między obwodem talii i bioder/li>
  • D: Duża różnica między obwodem talii i bioder

Jeansy o dopasowanym kroju są obcisłe na całej długości od bioder po udo i łydkę. Rozróżniamy super wąski krój i wąski krój, gdzie super wąski krój oznacza bardzo ciasne dopasowanie do ciała.
Idealnie byłoby, gdyby para jeansów o kroju super slim fit przylegała blisko ciała, ale każde ciało jest inne, więc oczywistym jest, że nie każdej kobiecie pasują te same spodnie. Opracowaliśmy te jeansy tak, aby pasowały do ​​3 różnych kształtów ciała, dzięki czemu jeszcze więcej osób może wybrać wygodną i dobrze dopasowaną parę jeansów slim fit.

Zasadniczo wszystkie trzy rodzaje jeansów mogą pasować na kobietę o szerokich biodrach. Różnica między spodniami polega na różnicy w szerokości bioder i talii.
Jeśli masz talię, która jest znacznie węższa niż biodra, zalecamy rozmiar D. Jeśli różnica w szerokości jest umiarkowana, powinnaś wybrać rozmiar C, podczas gdy niewielka różnica między obwodami talii i bioder pozwoli Ci znaleźć najlepszy krój w rozmiarze B. Więcej o 3 różnych krojach możesz przeczytać tutaj.

Elastyczny materiał sprawia, że te jeansy super slim przylegają do ciała i są wygodne. Wszystkie spodnie są bardzo rozciągliwe, co jest zaletą np. dla kobiet z pełnymi udami i pośladkami. Dzięki tym jeansom uzyskasz wysoki poziom komfortu w jeansach zaprojektowanych specjalnie dla sylwetki B, C i D.