Wskazówki i sztuczki dotyczące fryzury i makijażu w dniu ślubu

Wskazówki i sztuczki dotyczące fryzury i makijażu w dniu ślubu

Czy brakuje Ci inspiracji do fryzury i makijażu na dzień ślubu? Nie szukaj dalej! Nasi wykwalifikowani styliści udzielą najlepszych porad dotyczących idealnych włosów i makijażu, które będą ci pasować - oraz twojej sukni ślubnej.


Oczywiście, w dniu ślubu powinnaś czuć się idealnie piękna. A jeśli sama uważasz, że wyglądasz wspaniale, to osoba przy ołtarzu z pewnością również będzie tak uważała. Twój ślub to wielkie wydarzenie – niezależnie od tego, czy uroczystość jest wielka i ekstrawagancka, czy przytulna i kameralna. Przeczytaj ten artykuł i uzyskaj wskazówki wizażysty oraz najlepsze sugestie stylisty fryzur i makijażu na ten ważny dzień.

Najpiękniejsza wersja Ciebie: prosty i wspaniały makijaż

Jeśli chodzi o makijaż w dniu ślubu, lepiej może być zbytnio się nie wyróżniać. Niezależnie od sukni, wielkości i oprawy ślubu, najlepszą radą wizażysty jest, aby makijaż był prosty i naturalny. Z naszej strony wizażystka Mette Schou wymienia pięć słów, opisujących elegancki makijaż ślubny, który utrzyma się przez cały dzień i noc:


1. Prosty. Nie próbuj niczego nowego w dniu ślubu. Trzymaj się tego, co uważasz dla siebie za najlepsze.


2. Naturalny. Niech Twój wygląd zabłyśnie. Zastosuj ponadczasowy i naturalny makijaż, który podkreśli Twoje rysy twarzy.


3. Trwały. Użyj primera i utrwalającego sprayu, aby makijaż utrzymał się przez cały dzień i noc.


4. Świeży i pełen blasku. Użyj przyjemnego rozświetlacza na kościach policzkowych, świeżego różowego różu i balsamu do ust z odrobiną odcienia, dzięki któremu uzyskasz miękkie usta gotowe do pocałunku.


5. Wodoodporny. Wybierz tusz do rzęs, który przetrwa chwile pełne łez radości.


Najważniejsze, abyś w dniu ślubu poczuła się najpiękniejszą wersją siebie. Mając na uwadze te pięć wskazówek, masz przynajmniej gwarancję, że makijaż będzie elegancki i będzie Ci pasował. Nie ma ryzyka, że za kilka lat spojrzysz na swoje zdjęcia ślubne z niesmakiem spowodowanym makijażem, który prawdopodobnie był modny, ale po latach nie wydaje się tak elegancki.

4 piękne i łatwe do skopiowania fryzury

Skoro makijaż jest już gotowy, co z włosami? Liczba wskazówek, jak się do tego zabrać jest nieskończona. Może to mieć sens w przypadku upięć lub eleganckich loków, które różnią się nieco bardziej od tego, co normalnie nosisz.


Stylistka fryzur Julie Garrett proponuje cztery propozycje idealnej fryzury na dzień ślubu – będą one pasować do czterech różnych typów sukni i stylizacji ślubnych:


1. Romantyczny wygląd jest bezpretensjonalny i swobodny. Miękkie i wspaniałe fale zapewniają zrelaksowaną, ale celebracyjną atmosferę.


2. Elegancki wygląd jest piękny i klasyczny. Oto mocna i kobieca fryzura, która ma mnóstwo charakteru. Jednocześnie pozwala skupić uwagę na pięknych rysach panny młodej.


3. Nowoczesny wygląd jest zarówno fajny, jak i swobodny. Wszystko jest stylizowane i przemyślane, jednak tutaj odeszliśmy od tego, co przypomina tradycyjną stylizację ślubną.


4. Prosty i piękny wygląd opiera się na mocnych i zdrowych, wyprostowanych włosach, które nadają fryzurze bardzo czysty wyraz. Jest to fryzura niezwykle kobieca i podkreśla blask makijażu.


Istnieje wiele sposobów na uczesanie włosów. Mamy jednak nadzieję, że dzięki wskazówkom stylisty fryzur jesteś nieco bliżej wyboru swojej fryzury.


Najważniejsze jest, abyś w tym dniu mogła rozpoznać się zarówno we fryzurze, jak i makijażu, i aby widząc siebie w lustrze, mogła pomyśleć: „Nieźle!”. I pamiętaj, szczęśliwa osoba, której mówisz „tak”, wybrała ciebie taką, jaką jesteś. Z pełnym miłości uśmiechem na twarzy zawsze jesteś najpiękniejsza.

Z pełnym miłości uśmiechem na twarzy zawsze jesteś najpiękniejsza.